Najnowsze wiadomości

19 kwietnia 2024 14:23

Czy firma oferująca pranie wersalek to dobry biznes?Skuteczne czyszczenie wersalki oferowane jest przez profesjonalne firmy, które dysponują nowoczesnym sprzętem oraz odpowiednio dobranymi detergentami. Pranie tapicerki meblowej realizowane jest z dojazdem do domu lub biura klienta. Jest to jeden z najlepszych sposobów na osiągnięcie wysokiego poziomu czystości.Czy taka działalność to dobry biznes?

Meble tapicerowane narażone są na intensywnie eksploatowanie. Niezależnie od tego, czy znajdują się w domach, czy biurach. Kanapy, wersalki oraz sofy to bardzo lubiane elementy, które na stałe zagościły do naszych salonów. Nic w tym dziwnego. Są one nie tylko bardzo użyteczne, ale oferują również wysokie walory estetyczne.

Każda zainteresowana nimi osoba może wybrać spośród dziesiątek różnych kolorów oraz materiałów, które dostępne są aktualnie na rynku. Utrzymanie takiej tkaniny w czystości jest jednak dość problematyczne. Samodzielna pielęgnacja często ukazuje się wysoko nieskuteczna. Wynika to z tego, że przy pomocy ogólnodostępnych środków nie jesteśmy w stanie skutecznie dotrzeć do głębokich warstw materiału. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalne pranie wersalki oraz tapicerki meblowej. To usługa, która polega na zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Jeśli zastanawiasz się nad otworzeniem firmy oferującej pranie wersalek wykonaj przegląd konkurencji. Sprawdź cennik usług w Twoim mieście oraz ofertę firm konkurencyjnych. Przykładową ofertę dla mieszkańców dzielnicy Śródmieście w Warszawie znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę: pranie tapicerki śródmieście. Przejrzyj wszystkie firmy oferujące usługi w wybranym rejonie. Na tej podstawie przygotuj własną ofertę biznesową.

Jakie korzyści oferuj fachowe pranie wersalki realizowane metodą ekstrakcyjną?

Nowoczesna usługa wiąże się z szeregiem korzyści, które możesz otrzymać już po pierwszym praniu. Mowa tutaj nie tylko o czystości, a również o innych zaletach. Jeżeli fachowe czyszczenie wersalki oraz innych mebli tapicerowanych Cię zainteresowało, to pewnie chcesz się o nich dowiedzieć. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najczęściej wymienianych zalet.

  1. Czystość na najwyższym poziomie – to naturalne następstwo tej fachowej usługi. Dzięki zaawansowanym urządzeniom, takim jak ekstraktory ciśnieniowe, szorowarki oraz wydajne odkurzacze, można osiągnąć spektakularne efekty. Dodatkowo profesjonaliści wykorzystują również detergenty wysokiej jakości, które są dobierane bezpośrednio pod konkretny materiał.
  2. Bezpieczeństwo – nowoczesne pranie wersalki oparte jest o zaawansowane środki czystości. Zostały one stworzone z myślą o bezpieczeństwie tkanin, ale również osób postronnych. Dlatego środki piorące, które są wykorzystane podczas całego procesu, są całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i zwierząt domowych.
  3. Eliminacja przykrego zapachu – niezależnie od tego, z jakiego materiału wykonana jest Twoja tapicerka meblowa, może się okazać, że po jakimś czasie zacznie ona nieprzyjemnie pachnieć. Ostry i drażniący aromat skutecznie odstrasza. Mało kto ma ochotę wypoczywać w takich warunkach. Detergenty stosowane przez wykwalifikowanych pracowników pozwalają zwalczyć nieprzyjemny zapach i zastąpić go przyjemnym aromatem, który kojarzy się ze świeżością.
  4. Walka z drobnoustrojami – zaniedbane tapicerki to idealne warunki do rozwoju oraz rozmnażania się dla niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Mikroorganizmy, które żyją w naszym otoczeniu, mają spory wpływ na nasze życie. Mogą powodować one uczucie zmęczenia oraz inne negatywne efekty. Z tego powodu warto powierzyć pranie wersalki profesjonaliście.
  5. Długotrwała ochrona – nowoczesne detergenty pozwalają wytworzyć swego rodzaju ochronę przed działaniem promieniowania UV, która utrzymuje się nawet kilka miesięcy po całym zabiegu. Znacznie przedłuża to żywotność mebli.

Wszystkie powyższe zalety otrzymujesz już po pierwszym praniu. Jeżeli chcesz przez lata utrzymać swoje meble w świetnej kondycji, zaleca się regularne zamawianie usługi. Zalecana częstotliwość wynosi od jednego do dwóch razów w ciągu roku. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli Twoje meble są bardzo intensywnie eksploatowane, jesteś alergikiem lub masz małe dzieci i zwierzęta domowe, rozsądne będzie zwiększenie częstotliwości.

Czy pranie tapicerki to zyskowny biznes?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą biura, często zastanawiają się, jak można skutecznie utrzymać czystość w pomieszczeniach. Z pomocą przychodzą profesjonalne firmy czyszczące, które dysponują zaawansowanym sprzętem. Potrafią one sprostać wymaganiom nawet tych wymagających biznesmenów.

Bardzo dużą zaletą jest możliwość skorzystania z elastycznych terminów. Jeżeli Twoje biuro jest otwarte w godzinach porannych, możesz zamówić pranie wersalki lub innych mebli na godzinę popołudniową, lub nawet wieczorną. Istnieje również możliwość zamówienia tej fachowej usługi na weekend. W ten sposób realizacja zlecenia nie będzie kolidowała z funkcjonowaniem biura.

Przedsiębiorcy, którzy zlecają pranie wielu mebli wielkogabarytowych, mogą liczyć na otrzymanie atrakcyjnej wyceny. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Im więcej tapicerki masz do wyprania, tym korzystniejszą cenę otrzymasz. Jest to duża motywacja do przeprowadzenia wielkiego prania, podczas którego wyczyszczone zostaną wszystkie Twoje meble.

Jeżeli zajedzie taka potrzeba to do realizacji Twojego zlecenie oddelegowanych kilku pracowników. Pozwoli to znacznie przyspieszyć proces czyszczenia. Nie warto czekać, zamów fachowe czyszczenie wersalki oraz tapicerki meblowej już teraz.

Komentarze (0)