Najnowsze wiadomości

25 lipca 2024 9:22

Jak inwestować pieniądze: Mądry sposób na wzrost pieniędzy.Jeśli chcesz mieć szansę stać się bogatym, musisz zrobić coś więcej niż tylko zarobić pieniądze. Być może myślisz sam za siebie - to nie jest czas na rozmowę o inwestowaniu.

Panikujesz na temat swojej pracy, tej kłótni z najlepszym przyjacielem, kota zachowującego się jeszcze dziwniej niż zwykle - i nawet nie zaczynasz mnie w swoim życiu miłosnym.

Ale naprawdę, nie ma dobrego czasu na rozmowy o inwestowaniu. Ostatecznie, musisz być wystarczająco zdyscyplinowany, aby utrzymać zarobione pieniądze - aby następnie zrobić kolejny krok w nauce, jak sprawić, aby twoje pieniądze rosły.

A najlepszym sposobem na rozwój swoich pieniędzy jest nauka inwestowania.

Jest to tak proste jak to.

Kiedy staniesz się inwestorem, będziesz używał swoich pieniędzy, aby nabyć rzeczy, które oferują potencjalne zyski poprzez jedno lub więcej z poniższych rozwiązań:

  • Odsetki i dywidendy z oszczędności lub wypłacające dywidendy akcje i obligacje
  • Przepływ środków pieniężnych z przedsiębiorstw lub nieruchomości
  • Amortyzacja wartości z portfela akcji, nieruchomości lub innych aktywów

Kiedy nauczysz się zostać inwestorem, zaczniesz przeznaczać swoje ograniczone zasoby na rzeczy o największym potencjale zwrotu. Może to być spłacanie długów, powrót do szkoły, czy naprawa domu dwurodzinnego.

Oczywiście, może to również oznaczać kupno akcji i obligacji, a przynajmniej funduszy inwestycyjnych lub giełdowych.

Dzięki postępowi technologicznemu możesz zacząć inwestować już za jedyne 5 dolarów miesięcznie i smartfon. Naszym zadaniem jest pomóc Ci odfiltrować hałas, nauczyć się podstaw i podejmować dobre decyzje inwestycyjne od samego początku.

Bez opłat na kontach z niskim stanem konta i łatwym automatycznym inwestowaniem, Wealthfront jest naszym najlepszym wyborem dla najlepszego wszechstronnego konta inwestycyjnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, przeczytaj naszą recenzję Wealthfront.

Oto więc podstawy jak inwestować - mądrze.

Komentarze (0)